11826 Avukat Mehtap Biçer

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

Ankara Barosu’na 11826 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak Ankara İli Çankaya merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat Mehtap Biçer ile iletişime geçmek, Avukat Mehtap Biçer adresi, Avukat Mehtap Biçer telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

   

Ayrıca Avukat Mehtap Biçer hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Avukat Mehtap Biçer İzmir Cad. No:36/17 Kızılay Ankara adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat Mehtap Biçer Büro telefon numarası 0.312.4253538, faks numarası ise 0.312.4257725. Avukat Mehtap Biçer ile e posta yoluyla tap_bicer@mynet.com adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat Mehtap Biçer resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Avukatı Arama Terimleri:

11826 Avukat Mehtap Biçer için 1 cevap

  • feruz koz der ki:

    1977 de almanyaya geldim 03 04 61 dogumluyum 1977 den turkiyeden sosyal sigortam var almanyada iki sene hic bir yerden yardim almasam burda calistigim emekli parami alabiliyorum turkiyede kac gun odemek sarti ilie emekli olabilirim odeyecegim dolar ne kadar olur saygilarimla bize her yer trabzon buda benim siloganim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler
Son Yorumlar