Categories
Son Aramalar

22288 Avukat Çetin Koşer

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

Ankara Barosu’na 22288 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak Ankara İli Çankaya merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat Çetin Koşer ile iletişime geçmek, Avukat Çetin Koşer adresi, Avukat Çetin Koşer telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Avukat Çetin Koşer hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avukat Çetin Koşer Kennedy Cad. 35/9 Kavaklıdere Ankara adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat Çetin Koşer Büro telefon numarası 0.312.4366016, faks numarası ise 0.312.4187307. Avukat Çetin Koşer ile e posta yoluyla cetinkoser@hotmail.com adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat Çetin Koşer resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
En Çok Arananlar