989 Avukat Durdu Oduncu

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

Hatay Barosu’na 989 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak Hatay İli Hatay merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat Durdu Oduncu ile iletişime geçmek, Avukat Durdu Oduncu adresi, Avukat Durdu Oduncu telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

   

Ayrıca Avukat Durdu Oduncu hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Avukat Durdu Oduncu Hatay adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat Durdu Oduncu Büro telefon numarası Bulunamadı, faks numarası ise Bulunamadı. Avukat Durdu Oduncu ile e posta yoluyla Bulunamadı adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat Durdu Oduncu resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Avukatı Arama Terimleri:

989 Avukat Durdu Oduncu için 1 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Advertorial
Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler