Categories
Son Aramalar

24883 Avukat Ercan Kader

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

İstanbul Barosu’na 24883 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak İstanbul İli İstanbul merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat Ercan Kader ile iletişime geçmek, Avukat Ercan Kader adresi, Avukat Ercan Kader telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Avukat Ercan Kader hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avukat Ercan Kader Millet Cad. Sadiçeşme Sk. Şenlik Apt. No.11/2 İstanbul adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat Ercan Kader Büro telefon numarası 0.212.5330524, faks numarası ise Bulunamadı. Avukat Ercan Kader ile e posta yoluyla ercankader@hotmail.com adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat Ercan Kader resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
En Çok Arananlar