28052 Avukat Gürkan Demirkaya

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

İstanbul Barosu’na 28052 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak İstanbul İli İstanbul merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat Gürkan Demirkaya ile iletişime geçmek, Avukat Gürkan Demirkaya adresi, Avukat Gürkan Demirkaya telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

   

Ayrıca Avukat Gürkan Demirkaya hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Avukat Gürkan Demirkaya İstanbul adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat Gürkan Demirkaya Büro telefon numarası Bulunamadı, faks numarası ise Bulunamadı. Avukat Gürkan Demirkaya ile e posta yoluyla Bulunamadı adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat Gürkan Demirkaya resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler
Son Yorumlar