29987 Avukat Murat Tatar

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

İstanbul Barosu’na 29987 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak İstanbul İli İstanbul merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat Murat Tatar ile iletişime geçmek, Avukat Murat Tatar adresi, Avukat Murat Tatar telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

   

Ayrıca Avukat Murat Tatar hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Avukat Murat Tatar Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. Toprak İş Merkezi No:104/3 İstanbul adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat Murat Tatar Büro telefon numarası 0.216.4503445, faks numarası ise 0.216.4503446. Avukat Murat Tatar ile e posta yoluyla murattatar@istanbulbarosu.org.tr adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat Murat Tatar resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler