34513 Avukat İlkay Sezer

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

İstanbul Barosu’na 34513 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak İstanbul İli İstanbul merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat İlkay Sezer ile iletişime geçmek, Avukat İlkay Sezer adresi, Avukat İlkay Sezer telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

   

Ayrıca Avukat İlkay Sezer hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Avukat İlkay Sezer Halaskargazi Cad. No:137 (Eskı No:289/B) Bülbül Apt. K.8 D.19 Osmanbey 34365 İstanbul adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat İlkay Sezer Büro telefon numarası 0.212.2195095, faks numarası ise 0.212.2197723. Avukat İlkay Sezer ile e posta yoluyla avukat@ilkaysezer.av.tr adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat İlkay Sezer resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Advertorial
Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler