Categories
Son Aramalar

34660 Avukat İlker Başer

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

İstanbul Barosu’na 34660 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak İstanbul İli İstanbul merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat İlker Başer ile iletişime geçmek, Avukat İlker Başer adresi, Avukat İlker Başer telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Avukat İlker Başer hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avukat İlker Başer İstanbul adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat İlker Başer Büro telefon numarası Bulunamadı, faks numarası ise Bulunamadı. Avukat İlker Başer ile e posta yoluyla Bulunamadı adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat İlker Başer resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Bir önceki yazımız olan 26959 Avukat Nihat Aslan başlıklı makalemizde avukat Nihat Aslan, İstanbul avukat ve İstanbul barosu avukatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
En Çok Arananlar