9857 Avukat Canan Çandarlı

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

İstanbul Barosu’na 9857 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak İstanbul İli İstanbul merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat Canan Çandarlı ile iletişime geçmek, Avukat Canan Çandarlı adresi, Avukat Canan Çandarlı telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

   

Ayrıca Avukat Canan Çandarlı hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Avukat Canan Çandarlı Hamidiye Cd.Nafizbey İşhan Kat 5/504 İstanbul adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat Canan Çandarlı Büro telefon numarası 0.212.5283224, faks numarası ise Bulunamadı. Avukat Canan Çandarlı ile e posta yoluyla Bulunamadı adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat Canan Çandarlı resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler