6260 Avukat Atakan Say

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

İzmir Barosu’na 6260 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak İzmir İli İzmir merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat Atakan Say ile iletişime geçmek, Avukat Atakan Say adresi, Avukat Atakan Say telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

   

Ayrıca Avukat Atakan Say hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Avukat Atakan Say İzmir adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat Atakan Say Büro telefon numarası Bulunamadı, faks numarası ise Bulunamadı. Avukat Atakan Say ile e posta yoluyla Bulunamadı adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat Atakan Say resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler