Categories
Son Aramalar

30 Avukat Cihaner Çelik

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

Kırklareli Barosu’na 30 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak Kırklareli İli Lüleburgaz merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat Cihaner Çelik ile iletişime geçmek, Avukat Cihaner Çelik adresi, Avukat Cihaner Çelik telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Avukat Cihaner Çelik hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avukat Cihaner Çelik İstanbul Cad.Fetvane Sk.Şentürk Otel Yanı No:7/3 Lüleburgaz / Kırklareli adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat Cihaner Çelik Büro telefon numarası 0.288.4122069, faks numarası ise Bulunamadı. Avukat Cihaner Çelik ile e posta yoluyla Bulunamadı adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat Cihaner Çelik resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
En Çok Arananlar