Categories
Son Aramalar

982 Avukat Ali Serdar Ural

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

Mersin Barosu’na 982 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak Mersin İli Mersin merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat Ali Serdar Ural ile iletişime geçmek, Avukat Ali Serdar Ural adresi, Avukat Ali Serdar Ural telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Avukat Ali Serdar Ural hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avukat Ali Serdar Ural Mesudiya Mahallesi 5107 Sk No 56 Kayatepe İlkokulu Karşısı İçel Mersin adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat Ali Serdar Ural Büro telefon numarası Bulunamadı, faks numarası ise Bulunamadı. Avukat Ali Serdar Ural ile e posta yoluyla Bilinmiyor adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat Ali Serdar Ural resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
En Çok Arananlar