Categories
Son Aramalar

163 Avukat İbrahim Keleş

Avukatlar, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eden kamu hizmeti gören ve serbest meslek erbabı olan kişiler olup mesleki olarak amaçları hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete ugun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

Nevşehir Barosu’na 163 baro sicil numarası ile kayıtlı olarak Nevşehir İli Nevşehir merkezinde faaliyetlerini yürütmekte olan Avukat İbrahim Keleş ile iletişime geçmek, Avukat İbrahim Keleş adresi, Avukat İbrahim Keleş telefonu ve diğer Avukat bilgilerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Avukat İbrahim Keleş hakkında verilen İlçe bilgisi (faaliyet merkezi) detaylı aramaya yardım etmek içindir. Avukat ilçenin bağlı olduğu ilin barosuna kayıtlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avukat İbrahim Keleş Atatürk Bulvarı, Yusufbey Apt., No:11/4 Nevşehir adresinde avukatlık hizmetlerini yürütmekte olup, Avukat İbrahim Keleş Büro telefon numarası 0.384.2138281, faks numarası ise Bulunamadı. Avukat İbrahim Keleş ile e posta yoluyla Bulunamadı adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Avukat İbrahim Keleş resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sitemizde bulunan Avukat iletişim bilgileri Resmi kaynaklardan derlenmiş olup, kesin bilgi değildir.

Bir önceki yazımız olan 168 Avukat İbrahim Elkatmış başlıklı makalemizde avukat İbrahim Elkatmış, İbrahim Elkatmış adresi ve İbrahim Elkatmış cep telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Advertorial
En Çok Arananlar